Голова циклової комісії гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та фізичного виховання:

Коваль Галина Олександрівна

 

Викладачі циклової комісії забезпечують навчання за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за освітньо-професійними програмами, а саме: Лікувальна справа, Сестринська справа, Акушерська справа, Стоматологія ортопедична.

 

Мета роботи ЦК – організовувати та контролювати навчально-методичну роботу викладачів, сприяти покращенню якості викладання гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та фізичного виховання.

Основна проблема роботи циклової комісії: «Використання ефективних методів і форм навчання здобувачів ФПО в освітньому процесі».

Викладачі, в процесі роботи, здійснюють пошук інноваційних форм навчання та виховання здобувачів ФПО.  До викладання залучаються методи та форми, які активізують розумову діяльність і творчу активність здобувачів ФПО, дають змогу на основі використання міждисциплінарної інтеграції систематизувати знання та забезпечити навчання за допомогою сучасних інформаційних технологій.

До складу циклової комісії входять штатні викладачі та викладачі- сумісники:

  1. Ковадло Марина Сергіївна викладачка основ правознавства, спеціаліст.
  2. Коваль Галина Олександрівна - викладачка англійської мови (за професійним спрямуванням), старший викладач, спеціаліст вищої категорії.
  3. Косяк Оксана Валентинівна викладачка української мови (за професійним спрямуванням) викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України.
  4. Літвяк Анна Василівна викладачка фізичного виховання, спеціаліст першої категорії,.
  5. Сергієнко Олена Олександрівна – викладачка основ філософії та економічної теорії, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, кандидат економічних наук, «Доктор філософії».
  6. Сидорчук Оксана Володимирівна викладачка англійської мови (за професійним спрямуванням), викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.
  7. Хоменчук Світлана Володимирівна – викладачка історії та культури України, старший викладач, спеціаліст вищої категорії.

Дисципліни, що входять до складу циклової комісії:

  • Основи філософських знань.
  • Історія та культура України.
  • Основи правознавства.
  • Основи правознавства та законодавства в охороні здоров’я.
  • Основи економічної теорії.
  • Іноземна мова (за професійним спрямуванням).
  • Українська мова (за професійним спрямуванням).
  • Фізичне виховання.

 

Основними завданнями циклової  комісії гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та фізичного виховання - є оптимізація викладання відповідно до нових навчальних планів та сучасних вимог навчання з широким використання новітніх педагогічних технологій, формування розвиненої, соціально-активної особистості, яка долучається до загальнолюдських цінностей, досягнень світової культури. З метою реалізації та виконання поставленої перед цикловою комісією завдань, проводяться організаційно-педагогічні та тематичні засідання циклової комісії, бесіди, індивідуальна робота з викладачами, педагогічні читання тощо.

Викладачі циклової комісії ставлять перед собою мету сприяти становленню морально свідомої і фізично здорової, внутрішньо багатої, культурної людини з широким світобаченням, всебічно освіченого фахівця. Для цього вони використовують різноманітні форми роботи – від лекційної до позааудиторної, включаючи підготовку здобувачів ФПО до конкурсів, оглядів, олімпіад з різних дисциплін, регіональних конференцій, на яких вони неодноразово здобували високі нагороди.

Викладачі циклової комісії проводять освітню та методичну роботу в декількох споріднених напрямах:  мова, філософія, соціологія, економічна теорія, правознавство, історія України та інші. У сукупності ці навчальні дисципліни покликані формувати у здобувачів ФПО патріотизм, гуманізм, культуру мовлення, здатність розумно користуватися свободою, уміння жити в демократичному суспільстві та орієнтуватись в ринковій кон’юнктурі, бути конкурентоспроможним спеціалістом на ринку праці.

На засіданнях циклової комісії розглядаються питання:

  1. Удосконалення навчально-методичного забезпечення з навчальних дисциплін циклу.
  2. Удосконалення навчально-методичного забезпечення для самостійної роботи здобувачів ФПО: створення посібників, збірників, текстових зібрань, словників.
  3. Організація, обговорення та проведення тижнів дисциплін іноземних мов з вивченням традицій та свят англомовних країн, а саме: Halloween, Thanksgiving Day, St. Valentine’s Day, Europe Day.