Якщо професія медичного працівника – Ваша мрія або надія на визначене майбутнє, наші педагоги та адміністрація Коледжу прикладуть усіх зусиль  для перетворення Ваших бажань у реальність.

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» є закладом фахової передвищої освіти та однією з ланок системи безперервної медичної освіти. Білоцерківський медичний фаховий коледж здійснює свою діяльність відповідно до Конституції та чинного законодавства України, зокрема Законів України  «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про вищу освіту», та інших нормативних документів Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України, а також Статуту Коледжу.

Заклад освіти засновано у 1930 році, відповідно до постанови Народного комісаріату охорони здоров'я УРСР як Медичний технікум єдиного диспансеру з підготовки фельдшерів (архівна довідка від 17.12.1979 р. № 924 Центрального державного архіву Жовтневої революції і соціалістичного будівництва УРСР).

Мета діяльності Коледжу - підготовка кваліфікованих фахових молодших бакалаврів, формування освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до самостійного застосування навичок та вмінь, самоосвіти, постійного оновлення знань, швидкої орієнтації в умовах стрімкого розвитку суспільства, а також особистості, якій притаманні такі якості, як високий професійний рівень та загальна культура.

КЗ КОР «БЦ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів за спеціальностями:

223 Медсестринство

  • освітньо-професійна програма «Акушерська справа»;
  • освітньо-професійна програма «Лікувальна справа»;
  • освітньо-професійна програма «Сестринська справа»;

221 Стоматологія

  • освітньо-професійна програма «Стоматологія ортопедична».

Остання акредитація Білоцерківського медичного фахового коледжу відбулася у червні 2015 року.

Отримано сертифікати про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти, що надають право проводити освітню діяльність за рівнем фахової передвищої освіти (наказ МОН України від 03.07.2015 № 1683л):

  • освітньо-професійна програма «Акушерська справа»– сертифікат про акредитацію серія КО № 001050;
  • освітньо-професійна програма «Лікувальна справа»– сертифікат про акредитацію серія КО № 001049;
  • освітньо-професійна програма «Сестринська справа»– сертифікат про акредитацію серія КО № 001048;
  • освітньо-професійна програма «Стоматологія ортопедична» – сертифікат про акредитацію серія КО № 001333;

У коледжі здійснюється денне навчання як за регіональним (державним) замовленням, так і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (контрактна форма навчання).

Відповідно до рішень МАК від 16 вересня 1993 р., протокол №6, колегії Міносвіти України від 29.09.1993 №16/5, ДАК від 22 лютого 2000 р., протокол №25, ДАК від 21 червня 2005 р., протокол №56 (наказ Міністерства освіти і науки України від 30.06.2005 р. №1858-Л), ДАК від 24 червня 2010 р., протокол №84 (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.072010 №1850-Л)

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти 

Найменування спеціальності

Ліцензований обсяг

Кількість груп

Фактична  кількість

(станом на 01.05.2024 р.)

Лікувальна справа

60

3

103

Сестринська справа

90

5

110

Акушерська справа

60

3

39

Стоматологія ортопедична

30

2

20

Всього

240

13

272

 

Ліцензований обсяг прийому здобувачів фахової передвищої освіти на перший курс з освітньо-професійної програми «Лікувальна справа» становить 60 осіб. У межах ліцензованого обсягу, з них за регіональним (державним) замовленням - 35 осіб.

Ліцензований обсяг прийому здобувачів фахової передвищої освіти на перший курс з освітньо-професійної програми «Акушерська справа» становить 60 осіб. У межах ліцензованого обсягу, з них за регіональним (державним) замовленням – 50 осіб.

Ліцензований обсяг прийому здобувачів фахової передвищої освіти на перший курс з освітньо-професійної програми «Сестринська справа» становить 90 осіб. У межах ліцензованого обсягу, з них за регіональним (державним) замовленням – 53 особи.

Ліцензований обсяг прийому здобувачів фахової передвищої освіти на перший курс з освітньо-професійної програми «Стоматологія ортопедична» становить 30 осіб. У межах ліцензованого обсягу, з них за регіональним (державним) замовленням – 5 осіб.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу з лекційними аудиторіями, оснащеними кабінетами доклінічної практики та лабораторіями, а в закладах охорони здоров’я міста обладнані 14 навчальних кімнат. До послуг здобувачів фахової передвищої освіти є гуртожиток, бібліотека, спортивні майданчики.

Умови навчання та проживання здобувачів фахової передвищої освіти відповідають санітарним нормам і нормам трудового права. Здобувачі фахової передвищої освіти навчаються за 5-денним навчальним тижнем. Під постійною опікою знаходяться здобувачі фахової передвищої освіти, які у першу чергу потребують соціального захисту: сироти, напівсироти, особи з особливими потребами.  Студенти-сироти безкоштовно проживають у гуртожитку.

Навчальна, виробнича та переддипломна практики здобувачів фахової передвищої освіти проводяться в закладах охорони здоров’я міста та Київської області.

Освітній процес у коледжі здійснюють 37 штатних викладачів. Серед викладачів – є кандидати наук, викладачі – методисти, старші викладачі вищої кваліфікаційної категорії.

З 01 вересня 2023 року оновився викладацький склад за принципом «Практикуючий лікар викладає свою спеціальність». Зокрема, прийнято викладачами за погодинною оплатою праці 7 лікарів з хірургії, акушерства, реанімації, реабілітації, стоматології.

 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

«БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ»