За честь, за славу, за народ!

За честь, за славу, за народ!

14 жовтня в Україні відзначається величне свято – День Захисника України. Це свято увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах історії. Напередодні свята у Білоцерківському медичному коледжі відбувся виховний захід «За честь, за славу, за народ!» на якому були присутні студенти, викладачі, співробітники, а також почесні гості: Бартківський Вадим – випускник фельдшерського відділення, учасник бойових дій на сході України, Євтушенко Віктор Арсенійович – випускник фельдшерського відділення, письменник, прозаїк, поет-гуморист, громадський діяч, волонтер.

      До присутніх з вітальним словом звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який привітав з цим дорогим кожному українцю святом і наголосив, що наш святий обов’язок вшановувати мужніх захисників Батьківщини, тих, хто в лиху годину готовий віддати за рідну землю саме найдорожче – своє життя, щоб захистити від підступного ворога своїх рідних, близьких, весь український народ.

У виконанні студентів коледжу звучали поетичні рядки, пісні, присвячені захисникам України, на екрані демонструвалися кадри із зони проведення бойових дій. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за Батьківщину українських  воїнів.

Зі спогадами про участь у бойових діях та волонтерських акціях виступили почесні гості Бартківський Вадим і Євтушенко В. А.

Ми вдячні всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю від ворогів і став на захист Вітчизни за першим її покликом. І ми впевнені, що той бій, який точиться зараз між чорною стороною і білою завершиться перемогою добра,  що Україна-мати наша переможе і нарешті вирветься із ворожих кайдан ката. І, як сказав великий Шевченко « І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі.»