Вручення стипендій міського голови кращим студентам м. Біла Церква

Вручення стипендій міського голови кращим студентам м. Біла Церква

18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з  метою підтримки студентів закладів вищої освіти міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу та міста. Цьогоріч таку стипендію було вручено 21 студенту з 8 різних  закладів вищої освіти Білої Церкви. Серед стипендіатів були і студенти Білоцерківського медичного коледжу: Голуб Ілля – студент ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» та Бурлака Анжела – студентка IV курсу спеціальності «Сестринська справа».

До представників студентської молоді звернувся міський голова Геннадій Дикий, який відмітив, що студентські роки – найкращі в житті кожної людини, тож потрібно використовувати їх на повну.

Міський голова також висловив вдячність студентам за те, що вони беруть активну участь у житті міста, наголосив, що завданням міської влади є створити всі умови для того, аби Біла Церква стала дійсно європейським містом, яке б не хотілося залишати, виїжджаючи за кордон.

У заході взяли участь: депутат Білоцерківської міської ради Віталій Корнійчук, заступник міського голови Катерина Литвиненко, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.