Вручення дипломів про присвоєння стипендії міського голови кращим студентам м. Біла Церква

Вручення дипломів про присвоєння стипендії міського голови кращим студентам м. Біла Церква

23 жовтня 2019 року у Білій Церкві відбулося вручення дипломів про присвоєння стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква.Вручення відбувається з метою підтримки студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які успішно навчаються за денною формою навчання, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті закладу та міста.

Цьогоріч таку стипендію було вручено 21 студенту з 8 різних вищих начальних закладів Білої Церкви серед яких і студенти Білоцерківського медичного коледжу Щербатюк Надія (студентка ІІ курсу фельдшерського відділення) та Волощук Марія (студентка ІІІ курсу медсестринського відділення). Із привітаннями до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Я щиро радий, що у нас є такі талановиті та активні молоді люди. Коли до нас при їжджають іноземні інвестори вони в першу чергу звертають увагу на те, скільки у місті працездатної молоді. Адже на найкраще підприємство з високою зарплатнею потрібні працівники. Якщо там не буде кому працювати, то воно просто закриється. Тож я бажаю вам і надалі здобувати по життю успіхи і розвивати наше місто».

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи медичного коледжу вітають стипендіатів і бажають їм подальших успіхів у навчанні і активної участі у суспільному житті коледжу і міста.