Випуск студентів акушерського відділення

Випуск студентів акушерського відділення

26 січня 2018 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів акушерського відділення. Саме за покликом серця обрали вони одну з найгуманніших і благородніших професій у світі – професію акушера. Професію, яку вважають найпершою на землі, оскільки вона пов’язана з початком життя. «Берегині початку життя» - саме так називають акушерів. Вони доторкаються до сокровенного – таїнства народження. Саме завдяки їх добрим і умілим рукам жінки стають мамами і на світ з’являються малята, саме вони надають породіллям необхідну медичну допомогу і моральну підтримку.

Значимість цієї професії переоцінити важко, адже саме від акушерів, від їх досвіду, знань і навичок дуже часто залежить здоров’я і життя матері і дитини. Сповнена поваги до чуда появи нового життя, ця професія дарує радість тисячам сімей у всьому світі.

На урочистому заході були присутні студенти-випускники, викладачі, батьки та почесні гості, серед яких: Антонюк Микола Анатолійович – радник міського голови, Петрик Юрій Федорович – начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Гадіяк Людмила Василівна – заступник начальника управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, Кульчицький Анатолій Іванович – заслужений працівник культури України, член Президії українського фонду культури, поет і композитор, почесний громадянин міст Біла Церква та Вишгород.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який подякував за гарні успіхи у навчанні та активну участь у суспільному житті, а також побажав подальших успіхів на шляху становлення у якості медичних працівників.

Особливо хвилююче та урочисто пройшло вручення дипломів та складання Клятви студентами-випускниками. Весь захід зі сцени лунали віршовані рядки, проникливі пісні та слова подяки від випускників акушерського відділення.

Ми також вітаємо студентів-випускників і бажаємо їм з наполегливістю і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямувати в майбутнє. Нехай у їхніх серцях живе любов і почуття до найважливішої справи на землі – народження й збереження людського життя.