Вечір-реквієм з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Вечір-реквієм з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Кожен герой повстав проти насилля, несправедливості до своєї країни. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав своє життя заради нової України.  Герої своїм подвигом показали  силу і незламність українського духу.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого у Білоцерківському медичному коледжі відбувся вечір-реквієм «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам», на якому були присутні студенти, викладачі, співробітники коледжу. Перед початком заходу студенти коледжу провели акцію «Янголи пам’яті»: прикріпили на дерева фігурки янголів, як символ душ загиблих на Майдані патріотів. До всіх присутніх звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який наголосив, що ми завжди повинні пам’ятати про тих, хто загинув  за правду, свободу,  незалежність  своєї держави  і  ціною жертовності  показав, що наш український дух  є незламним, а народ  – нескореним. 

 Протягом заходу ведучі нагадали присутнім про буремні події Революції Гідності, про безсмертний подвиг Небесної Сотні, а у виконанні студентів прозвучали вірші і пісні, присвячені героям Майдану. Під звучання давньої лемківської пісні «Пливе кача по тисині» кращі студенти академічних груп поклали квіти до Стенду Героїв Небесної Сотні, а присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Герої не вмирають, тому, що живуть в пам’яті і серцях нашого народу, здається вони з небес дивляться за всім, що відбувається на землі і щиро хочеться, щоб їх самопожертва була недаремною, а мрія про щасливу, процвітаючу Україну збулася!