В добру путь, випускники 2019 року!

В добру путь, випускники 2019 року!

29 червня 2019 року в Будинку органної та камерної музики відбулося вручення дипломів випускникам фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського відділень Білоцерківського медичного коледжу. На урочистостях були присутні випускники, батьки, викладачі та почесні гості, серед яких Бігарі Наталія Володимирівна – депутат Київської обласної ради, голова комісії охорони здоров’я материнства і дитинства, Гадіяк Людмила Василівна – виконувач обов’язків начальника управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, Скульська Світлана Василівна – заслужений лікар України, головний лікар дитячої стоматологічної поліклініки, Маршалок Вадим Анатолійович – відомий підприємець і меценат, Дашкевич Микола Володимирович – депутат міської ради та інші.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який наголосив на важливості обраної ними професії, бо вони будуть виконувати найблагороднішу місію на Землі – нести людині здоров’я, радість одужання та диво життя. Адже завтра, як і сьогодні, будуть хворі, життя яких, не дивлячись на всі негаразди та економічні труднощі, покликана рятувати людина в білому медичному халаті. Також директор подякував випускника за успішне навчання та активну участь у громадському житті коледжу та міста. З побажаннями успіхів на шляху професійного зростання, невичерпної енергії й натхненного творчого пошуку, до випускників звернулися почесні гості та завідувачі відділеннями.

В урочистій обстановці пройшло вручення дипломів випускникам та проголошення ними Клятви випускника Білоцерківського медичного коледжу. Окрасою свята стали чудові українські пісні у виконанні студентів фельдшерського та медсестринського відділень.

То ж в добру путь, випускники 2019 року! Хай вам щастить на ниві професійного життя!