Урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи

Урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2019 року У Білоцерківському медичному коледжі відбувся виховний захід «Революція Гідності, охрещена кров’ю», з нагоди 6 річниці   Революції Гідності, події, яка змінила Україну, змінила кожного з нас.  Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

Присутні на заході мали змогу згадати ті революційні події, що відбувалися в середмісті української столиці з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, розповіді студентів та викладачів супроводжувалися відеофільмами про ті буремні дні. Зі словами про значення Революції Гідності для України та закликом берегти у своїх серцях пам’ять про загиблих на Майдані звернувся до присутніх директор коледжу Фуголь Володимир Васильович.

Хвилиною мовчання вшанували присутні подвиг Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам’ятного Стенду. Адміністрація медичного коледжу висловлює слова щирої подяки завідувачу фельдшерським і зуботехнічним відділеннями Хоменчук Світлані Федорівні та студентам відділення за підготовку заходу.

Дуже вдало сказано, що, шукаючи Європу, ми знайшли Україну.
Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості.  Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи і незалежності. І про це ми повинні завжди пам’ятати.