Урочистості з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Урочистості з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, тих, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Вони підняли людей на боротьбу. Сотні проповідей є ніщо у порівнянні з тим, що вчинили для нас ці люди. Адже їхній вчинок – то велика жертовна любов до свободи, до своєї країни, до свого народу.

18 лютого, з нагоди цієї події, у Білоцерківському медичному коледжі відбувся вечір-реквієм «У їхніх серцях жила Україна» на якому були присутні студенти, викладачі та співробітники коледжу.

Ведучі заходу нагадали присутнім про початок Революції гідності та про трагічні події побиття студентів і спроби кривавого розгону Євромайдану. Розповідь супроводжувалася кадрами кінохроніки та піснями і віршами у виконанні студентів коледжу.

Про значимість подвигу Героїв Небесної Сотні наголосив у своїй промові і директор коледжу Фуголь Володимир Васильович. Під звуки лемківської «Плине кача» студенти коледжу поклали квіти до Стенду Героїв Небесної Сотні. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Ми не маємо права забути про героїзм, самозречення тих, «хто душу й тіло» поклав на вівтар свободи, гідності і незалежності України. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Слава Україні!