Урочистості з нагоди Посвяти у студенти Білоцерківського медичного коледжу

Урочистості з нагоди Посвяти у студенти Білоцерківського медичного коледжу

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Цей день – 1 вересня, свято знань – початок нового навчального року. Перше вересня - перший день осені. Саме цього дня всі навчальні заклади відкривають свої двері учням і студентам та вітають їх зі святом знань, мудрості та нових відкриттів.

Саме 1 вересня 2018 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти.  На урочистому зібранні були присутні студенти, викладачі, батьки та почесні гості. З вітальним словом виступив директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який привітав усіх присутніх з Днем знань та початком нового навчального року і наголосив на важливості обраної першокурсниками майбутньої професії, бо немає призвання вищого і благороднішого – повертати людям здоров’я і повноцінне життя, немає професії більш шанованої  та гуманної, аніж професія медичного працівника. Бо медики – це ті люди, які для незнайомої людини в горі і біді стають найближчими, а у часи недуги – кожна людина з надією дивиться в очі людям у білих халатах.

З напутніми словами і побажаннями до студентів-першокурсників звернулися почесні гості: Хвича Мепарішвілі – депутат Верховної Ради, Дикий Геннадій Анатолійович - міський голова,  Бігарі Наталія Володимирівна – депутата Київської обласної ради, голова комісії охорони здоров’я материнства і дитинства, Скульська Світлана Василівна – заслужений лікар України, Голова асоціації стоматологів Київської області, кандидат медичних наук, головний лікар Білоцерківської дитячої стоматологічної поліклініки, Ткаченко Юлія Віталіївна – начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, а також випускники коледжу, учасники бойових дій на сході України – Бартківський Вадим та Кузьменко Юрій.

Особливо цікавою і хвилюючою була церемонія Посвяти у студенти за участю легендарного Гіппократа та грецьких богинь, дочок бога лікування Асклепія – Гігіеї, Панакії та Епіони, які вручили першокурсникам символи медицини: факел, білий халат, чашу зі змією та аптечку, а директор коледжу вручив символічний студентський квиток та залікову книжку. В урочистій обстановці першокурсники дали Клятву студента Білоцерківського медичного коледжу.

Благословив першокурсників на майбутні успіхи у навчанні, міцні знання та творчі здобутки і провів церемонію освячення отець Іван -  настоятель парафії Гавриїла м. Біла Церква.

Педагогічний та студентський колективи Білоцерківського медичного коледжу щиро вітають студентів-першокурсників  зі вступом до лав світового студентства і бажають, щоб цей шлях був для них незабутнім та привів до значних професійних вершин.