Урочистості з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Урочистості з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, тих українських патріотів, хто віддав своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Юні та сивочолі. Багатодітні батьки та одинаки. Заробітчани та кандидати наук. Східняки та західники. Абсолютно різні і такі не схожі. Кожен герой повстав проти насилля, несправедливості до своєї країни. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав своє життя заради нової України. І це не пафосні слова. Це – реальність. Герої своїм подвигом показали  силу і незламність українського духу.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у Білоцерківському медичному коледжі відбувся вечір-реквієм  «Янголи Майдану»  в ході якої присутні згадали події Революції Гідності, коли в центрі європейської столиці лилися кров і від куль снайперів гинули мирні люди. Скорботну картину доповнювали кадри тих трагічних подій та вірші і пісні, присвячені Героям Небесної Сотні, які лунали у виконанні студентів. Про жертовний подвиг героїв та необхідність зберігати про них пам’ять у своєму виступі наголосив директор коледжу Фуголь Володимир Васильович.

Під супровід лемківської «Плине кача» студенти поклали квіти до Стенду Героїв Небесної Сотні, а присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських патріотів.

Герої не вмирають, тому, що живуть в пам’яті і серцях нашого народу, здається вони з небес дивляться за всім, що відбувається на землі і щиро хочеться, щоб їх самопожертва була недаремною, а мрія про щасливу, процвітаючу Україну збулася!