«Так сяй же у віках, знамено Перемоги!»

«Так сяй же у віках, знамено Перемоги!»

8 та 9 травня Україна разом з усією Європою, усім світом відзначала знаменну дату – 70 річчя перемоги у Другій світовій війні, яка принесла стільки горя , насіяла розпачу та біди, змінила історію народів.

У ці славні дні ми знову повертаємось до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з німецькими загарбниками. Свята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

7 травня 2015 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулася зустріч студентського та педагогічного колективів з ветеранами Великої Вітчизняної війни: Зайцевим Миколою Яковичем, Лавровою Лідією Сергіївною та ветеранами війни в республіці Афганістан: Бедратим Веніаміном Івановичем та Федаком Олександром Володимировичем.

З вітальним словом до ветеранів звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який подякував їм за їх ратний подвиг, за мужність і героїзм, які вони проявили на полі бою та побажав міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба, добробуту та наснаги. З великою цікавістю слухали усі присутні виступи ветеранів, в яких вони ділилися спогадами про тяжкі роки війни, про битви , в яких брали участь, про загиблих товаришів, про зруйновані і спалені міста і села. З великим болем у серці сивочолі ветерани згадали і нинішню війну, яка точиться на сході України, в якій за свободу і незалежність рідної землі борються їхні онуки, беручи за приклад їх – ветеранів Другої світової війни.

На завершення студенти та викладачі коледжу привітали почесних гостей та вручили їм квіти і подарунки.

Давно відгриміли залпи війни, суворий час Другої світової став надбанням історії. Але не померкне слава тих днів, ніколи не зітреться в нашій пам’яті велич народного подвигу.

Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.