Та, що обернулася в легенду

Та, що обернулася в легенду

25 лютого в Україні відзначають 150-річчя від дня народження окраси і гордості української нації, геніальної поетеси і драматурга, талановитої прозаїка і перекладача, однієї з основоположниць нової української літератури – Лесі Українки.

         Леся Українка – це така багатогранна творча особистість, про яку Микола Бажан сказав: « В історії світової літератури важко знайти таке ім’я, яке дорівнювало б їй талантом, мудрістю, проникливістю, значущістю.» І світ не знав ще такої поетеси, не знав такої страдниці святої.

         З нагоди ювілею видатної дочки українського народу у Білоцерківському медичному фаховому коледжі, за ініціативи викладача української мови Боньковської Сільвії Георгіївни та співробітників бібліотеки, відбувся поетичний флешмоб «Та, що обернулася в легенду…» Усіх присутніх привітав директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, заступник директора з виховної роботи Хромченко Людмила Анатоліївна,  викладач української мови Боньковська Сільвія Георгіївна. Цікавим і змістовним був виступ завідувачки бібліотеки коледжу Гармаш Тетяни Леонідівни, яка нагадала присутнім про основні етапи життєвого та творчого шляху Лесі Українки. А далі у виконанні студентів та викладачів коледжу звучали безсмертні рядки Лесиної поезії. «Колискова», «Стояла я і слухала весну», «Без надії сподіваюсь» та інші поетичні твори прозвучали в цей день у стінах медичного коледжу.

         Адміністрація  Білоцерківського медичного фахового коледжу щиро дякує усім, хто взяв участь у поетичному флешмобі.

         Вогонь поезій Лесі Українки палає уже понад століття. Це вогонь таланту справжнього, від Бога. Донька Прометея, як назвали її люди, несла їм вогонь своїх поезій, цю іскру Божу за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків. То ж нехай звучить слово Лесі і слово про Лесю як шана наша пам’яті її великій.