Свято весни, кохання і краси

Свято весни, кохання і краси

Саме на початку весни, у березні, місяці першого тепла, доброго сонця та квітучих пролісків, на нашу землю приходить одне із самих радісних і прекрасних свят – 8 Березня, Міжнародний жіночий день. Це свято світле і трепетне, з тонким весняним ароматом пролісків. Ми відзначаємо його з особливим почуттям весни, краси і любові, як данину шани і поваги до жінок: наших мам, бабусь, коханих, сестер і подруг. Це свято, коли абсолютна більшість чоловіків з усіх сил намагається бути люблячими і щедрими, а абсолютна більшість жінок відчуває себе коханими, єдиними і неповторними. Вся сильна половина людства у цей день схиляється перед «слабкою».

Напередодні свята у Білоцерківському медичному коледжі відбулася святкова концертна програма «Повіки будь, повіки слався, жінко!». У святково прибраній залі зібралися викладачі, студенти, співробітники коледжу, щоб долучитися до святкової атмосфери урочистого дійства, яке підготували для усіх жінок студенти коледжу. З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який наголосив, що 8 Березня відзначають як свято весни, краси, кохання, преклоніння перед жіночою вродою, ніжністю, щирістю і душевним теплом, бо без жінок всі багатства світу нічого не варті.

А далі розпочалася феєрична концертна програма, яка звучала справжнім гімном жіночності, ніжності, красі, надзвичайній зворушливості і чутливості, які притаманні всім жінкам. В цей день звучали чудові поетичні рядки, романтичні пісні, запальні танці, веселі жарти, які виконували як студенти, так  і викладачі коледжу. Свято нікого не залишило байдужим.

Любі жінки! Мами, дружини, сестри, кохані! Спасибі вам за щире, ніжне серце, за душу лагідну, за добро, яке творите своїми руками. Хай на ваших обличчях завжди розквітає краса, як розквітають квіти навесні. Нехай ваша життєдайна сутність оберігає і ріднить нас усіх благословенним небом України на довгі щасливі літа. Нехай ваші весни будуть квітучими, зими – багатими, літа – щедрими, а осені – золотими. Любіть життя, кохайте і будьте коханими!