Студентства дивна, весела пора

Студентства дивна, весела пора

17 листопада відзначається міжнародний день студента. Студентські роки – найщасливіша пора у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Студентське життя…Шалене і безтурботне, веселе і незабутнє… Це перший крок у доросле   життя, перша «5» в заліковій книжці, перший вдалий іспит, незабутні дні і безсонні ночі, нові знайомі, які стають найближчими друзями на все життя, перші досягнення та перемоги,  це неймовірні емоції та незабутні враження та події.

З нагоди свята студентів у Білоцерківському медичному коледжі відбулася святкова музично-розважальна концертна програма «Студентства дивна, весела пора». З Міжнародним днем студента усіх присутніх привітав директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, голова студентського самоврядування Мусієць Анна та випускник коледжу 2006 року, нині санітарний інструктор 72-ої окремої механізованої бригади Кривий Максим.

А далі відбулася святкова концертна програма під час якої у виконанні студентів коледжу звучали веселі пісні, жарти про студентське життя та виконувалися запальні танці. Захід пройшов цікаво та весело.

Ми хочемо ще раз привітати усіх студентів із чудовим святом – Міжнародним  днем студента. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.