День 8 Березня «Повіки будь, повіки слався, жінко!»

День 8 Березня «Повіки будь, повіки слався, жінко!»

На початку весни, у березні, місяці першого тепла, доброго сонця, ми відзначаємо одне із самих радісних свят – День 8 Березня. Це свято світле і трепетне, з тонким весняним ароматом пролісків. Ми відзначаємо його з особливим почуттям весни, краси і любові, як данину шани і поваги до жінок: наших мам, бабусь, коханих, сестер і подруг. Вся сильна половина людства у цей день схиляється перед «слабкою».

Напередодні свята у Білоцерківському медичному коледжі відбулася святкова концертна програма, присвячена жінкам. З вітальним словом до прекрасної половини людства звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який наголосив, що свято 8 Березня є символом усього найкращого, що  ми маємо у нашому житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка! Саме жінки, тримають свічку життя, затуляючи її тендітний вогник від подихів вітру, подиху зла. Усім присутнім жінкам він побажав завжди залишатися музами для своїх чоловіків, мати в серці кохання, а в душі весну.

А студенти коледжу підготували чудову концертну програму з гарними, ліричними піснями, запальними танцями, веселими жартами, від перегляду якої всі присутні отримали велике задоволення і нагородили артистів бурхливими оплесками.

Ми також вітаємо усіх жінок зі святом і бажаємо, щоб не тільки на 8 Березня, а й кожного дня чоловіки огортали вас, своєю увагою, турботою, любов’ю. Нехай ваша доброта принесе тепло в серця близьких вам людей. Нехай у вашому домі завжди звучить музика, музика кохання, добра, надії. І хай всі захоплюються вашою красою. Бо ви – найпрекрасніше, що є на світі. Зі святом вас! З 8 Березня!