Посвята у служителі храму, ім’я якому Медицина.

Посвята у служителі храму, ім’я якому Медицина.

1 вересня у Білоцерківському медичному коледжі відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. На урочистому зібранні були присутні студенти, викладачі, батьки та почесні гості. З вітальним словом виступив директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який привітав усіх присутніх з Днем знань та початком нового навчального року і наголосив на важливості обраної першокурсниками майбутньої професії, бо місія медицини оберігати найдорожче та найважливіше на Землі – людське життя, а медичні працівники – хоробрі борці, готові будь якої миті вступити у нерівний бій зі страшним ворогом – хворобою, яка відбирає здоров’я, а то й життя людини.

З напутніми словами і побажаннями до студентів-першокурсників звернулися почесні гості: Ременник Олег Ісаакович – начальник департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, Антонюк Микола Анатолійович - заступник міського голови, Маршалок Вадим Анатолійович – голова Білоцерківської районної державної адміністрації, Рогов Анатолій Володимирович – начальник управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, Петрик Юрій Федорович – начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, а також випускники коледжу, учасники бойових дій на сході України – Бартківський Вадим та Кузьменко Юрій. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час антитерористичної операції військовослужбовців та мирних громадян.

Особливо цікавою і хвилюючою була церемонія Посвяти у студенти за участю легендарного Гіппократа та грецьких богинь, дочок бога лікування Асклепія – Гігіеї, Панакії та Епіони, які вручили першокурсникам символи медицини: факел, білий халат, чашу зі змією та аптечку, а директор коледжу вручив символічний студентський квиток та залікову книжку. В урочистій обстановці першокурсники дали Клятву студента Білоцерківського медичного коледжу.

Благословив першокурсників на майбутні успіхи у навчанні, міцні знання та творчі здобутки і провів церемонію освячення отець Микола - благочинний Білоцерківського району, настоятель парафії Покрови Божої матері.

Педагогічний та студентський колективи Білоцерківського медичного коледжу щиро вітають студентів-першокурсників зі вступом до лав світового студентства і бажають, щоб цей шлях був для них незабутнім та привів до значних професійних вершин.