Посвята у студенти Білоцерківського медичного коледжу

Посвята у студенти Білоцерківського медичного коледжу

1 вересня Україна відзначає чудове і  урочисте свято – День знань, яке символізує початок нового навчального року. День знань відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, це свято молодості і надії, мудрості та натхнення, а також свято змін, позитивного розвитку,  пізнання нового та невідомого. Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Саме 1 вересня 2019 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. На урочистостях були присутні викладачі, студенти-першокурсники, батьки та почесні гості, серед яких Гадіяк Людмила Василівна – виконувач обов’язків начальника управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, випускники коледжу, учасники бойових дій на сході України Бартківський Вадим, Кузьменко Юрій, Торбенко Юлія, Любченко Оксана та інші. З початком нового навчального року всіх присутніх привітав директор Білоцерківського медичного коледжу Фуголь Володимир Васильович, який наголосив, що студенти-першокурсники повинні пишатися, що обрали професію медичного працівника, що будуть віддавати своє серце, душу, талант, знання найважливішій сфері  людської життєдіяльності – Медицині, бо найдорожчим на Землі є саме життя, яке медицина покликана оберігати.

Святково і урочисто пройшла церемонія Посвяти у вигляді театралізованого дійства за участю античних героїв, які вручили першокурсникам символи медицини: факел, білий халат, чашу зі змією та аптечку, а директор коледжу вручив символічний студентський квиток та залікову книжку. В урочистій обстановці першокурсники дали Клятву студента Білоцерківського медичного коледжу. Гарним доповненням святкової атмосфери були чудові пісні, якими першокурсників привітали студенти старших курсів.

Благословив першокурсників на майбутні успіхи у навчанні, міцні знання та творчі здобутки і провів церемонію освячення Отець Микола - Благочинний Білоцерківського району, настоятель парафії Покрови Божої матері.

Педагогічний та студентський колективи Білоцерківського медичного коледжу щиро вітають студентів-першокурсників  зі вступом до лав світового студентства і бажають, щоб цей шлях був для них незабутнім та привів до значних професійних вершин.