На варті Вітчизни

На варті Вітчизни

15 жовтня 2015 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Це свято увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах історії.

Розпочалися урочисті заходи з лінійки, присвяченої присвоєнню звання Герой України випускнику коледжу, мужньому герою-медику, захиснику Донецького аеропорту Зіничу Ігорю (посмертно).

В актовому залі коледжу відбулася святкова програма, на якій були присутні почесні гості – випускники коледжу, учасники військових дій на сході України Бартківський Вадим та Кузьменко Юрій. Усіх присутніх зі святом привітав директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, а у виконанні студентів прозвучала цікава і хвилююча розповідь про захисників рідної землі, починаючи з часів Київської Русі по теперішній час. Окрасою заходу стали пісні у виконанні студентів коледжу, які прославляють мужніх захисників Батьківщини, тих, хто в лиху годину готовий віддати за рідну землю саме найдорожче – своє життя, щоб захистити від підступного ворога своїх рідних, близьких, весь український народ.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять українських воїнів, які загинули, захищаючи свою Вітчизну.

Ми, нинішнє покоління, повинні понести естафету наших пращурів до розвитку і процвітання рідної держави. Ми маємо зробити все від нас залежне, щоб бути достойними спадкоємцями героїзму, слави мужніх борців, захисників України. І ми гордимося цим. Хай Бог нам допомагає!