На лінії вогню

На лінії вогню

6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України, в ході якого громадськість вшановує мужніх захисників нашої країни та віддає данину шани і пам’яті тим, хто загинув у бою. Особливо це є актуальним саме зараз, коли Україна переживає нелегкі часи, боронячи свою незалежність і територіальну цілісність від підступного ворога.

4 грудня у Білоцерківському медичному коледжі відбувся виховний захід «На лінії вогню» з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного Дня волонтера на якому були присутні студенти, викладачі та співробітники коледжу. З трепетом у серці та сльозами на очах усі присутні спостерігали за відеокадрами, які нагадали події Євромайдану, початок бойових дій на Сході України, слухали розповіді та віршовані рядки про мужність та героїзм українських воїнів. Особливо зворушили кадри про роботу «Ангелів війни» -  медичних працівників в зоні АТО, які витягують з поля бою поранених, ризикуючи власним життям, дарують його іншим.

На заході був присутній почесний гість, який розповів присутнім про діяльність рушійної сили АТО – волонтерів, які збирають одяг, ліки, їжу, гроші – усе на потреби військових, а також для тих українців, хто не залишив домівок і досі знаходиться у зоні протистоянь.

Зі словами привітань і вдячності до присутніх звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович і разом з членами волонтерського загону коледжу вручив теплі речі, продукти харчування та ліки для військовослужбовців в зоні АТО, закуплені на кошти, які зібрали студенти та викладачі коледжу.

А завершився урочистий захід виконанням пісні «Все буде добре», яка стала символом нашої віри в те, що мир прийде, а Україна стане красивою, сильною, європейською державою.