Молодіжна екологічна акція «Чистий берег»

Молодіжна екологічна акція «Чистий берег»

17 квітня у місті відбулася традиційна молодіжна екологічна акція «Чистий берег» по впорядкуванню прибережної смуги річки Рось. Акція проводилась в рамках міських заходів до Дня довкілля і мала на меті екологічне виховання молодого покоління, залучення його до благоустрою та впорядкування території міста Біла Церква, поліпшення навколишнього природного середовища.

Активну участь в акції взяли студенти медсестринського і акушерського відділень Білоцерківського медичного коледжу, які впорядковували територію біля Дерев’яного мосту: збирали сміття, каміння, сухе гілля. Працювали дружньо, весело, завзято і як результат – прибрана територія і подяка від організаторів акції.

Адміністрація Білоцерківського медичного коледжу також висловлює подяку всім студентам, які взяли участь в екологічній акції, а також викладачам фізичного виховання Коваленку Олегу Миколайовичу, Бочарову Олександру Петровичу, Літвяк Анні Василівні за допомогу в організації і проведенні акції «Чистий берег». Зробимо разом рідне місто чистим і затишним!