Молодь змінює світ 2018

Молодь змінює світ 2018

17 листопада відзначається Міжнародний день студента. Студентські роки – найщасливіша пора у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Студентське життя…Шалене і безтурботне, веселе і незабутнє… Це перший крок у доросле   життя, перша «5» в заліковій книжці, перший вдалий іспит, незабутні дні і безсонні ночі, нові знайомі, які стають найближчими друзями на все життя, перші досягнення та перемоги,  це неймовірні емоції та незабутні враження та події. Ми всі студенти у цьому житті.

15 листопада у Білоцерківському медичному коледжі відбулася музично-розважальна програма «Молодь змінює світ» з нагоди Міжнародного дня студента, у ході якої відбувся творчий дебют студентів другого курсу. Усіх присутніх з прийдешнім святом привітав директор коледжу Фуголь Володимир Васильович і зачитав Наказ по коледжу про заохочення студентів, які добре навчаються і беруть активну участь у громадському житті коледжу і міста. Весь вечір зі сцени лунали веселі пісні, студентські жарти, демонструвалися відеофільми про студентське життя, а також студенти дарували усім глядачам запальні танці. Захід пройшов цікаво і весело та не залишив байдужими усіх присутніх.

Отож, ми хочемо ще раз привітати усіх студентів і нинішніх і бувших з Міжнародним днем студента. Щастя, злагоди і любові, дорогі студенти! Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.