Урочистості з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського відділень

Урочистості з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського  відділень

27 та 29 червня у Білоцерківському медичному коледжі відбулися Урочисті збори з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського  відділень. На урочистому зібранні були присутні студенти-випускники, викладачі, батьки та почесні гості. З вітальним словом виступив директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який подякував випускникам за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті і наголосив, що медичний працівник набагато більше ніж просто професія, це й особливий тип мислення, душевної організації, в основі якої – прагнення допомагати людям. Знання і вміння медика, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною та цінувалися як особливий талант.

З напутніми словами і побажаннями до студентів-випускників звернулися почесні гості:  Настіна Ольга Іванівна  - заступник міського голови, Бігарі Наталія Володимирівна – депутат Київської обласної ради, Яблонський Денис Іванович – начальник управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, Петрик Юрій Федорович – начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Скульська Світлана Василівна – заслужений лікар України, кандидат медичних наук, головний лікар Білоцерківської дитячої стоматологічної поліклініки та інші.

Святково і урочисто пройшло вручення дипломів молодшого спеціаліста, які вручав директор коледжу Фуголь Володимир Васильович. А студенти – випускники в урочистій обстановці дали Клятву випускника Білоцерківського медичного коледжу і подякували адміністрації коледжу, викладачам, співробітникам, батькам. Окрасою свята стали пісні у виконанні студентів – випускників та їх молодших колег.

Адміністрація, педагогічний колектив Білоцерківського медичного коледжу вітають випускників із закінченням навчального закладу і бажають міцного здоров’я та плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної охорони здоров’я! З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення, на благо народу України.