Молодь за здоровий спосіб життя

Молодь за здоровий спосіб життя

3 червня 2019 року Білоцерківський медичний коледж проводив традиційний спортивний захід – День здоров’я, метою якого було формування знань і навичок фізичної культури в житті людини, виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, здорового способу життя, як невід’ємного елемента загальної культури особистості. Захід проходив на території дендропарку «Олександрія» у формі спортивного свята.

Студенти ІІ курсів брали участь у змаганнях з легкої атлетики, стрибків через скакалку, перетягуванні канату, спортивної естафети. Цікавими і змістовними були виступи студентів під час інтелектуального конкурсу та конкурсу «Візитівка», де студенти представляли свою групу. Конкурсні виступи та спортивні змагання оцінювало журі, до складу якого входили представники адміністрації коледжу, викладачі, голова студентського самоврядування. За кожен конкурс переможці отримували грамоти і подяки. Захід проходив жваво і весело.

Адміністрація Білоцерківського медичного коледжу висловлює слова подяки викладачам фізичного виховання, голові студентського профкому та усім студентам, які брали участь в організації і проведенні чудового свята спорту, молодості і здоров’я.