Міська молодіжна екологічна акція

Міська молодіжна екологічна акція

10 квітня 2019 року у місті відбулася традиційна міська молодіжна екологічна акція – конкурс «Чистий берег» на краще впорядкування прибережної смуги р. Рось. Метою заходу було екологічне виховання молодого покоління, залучення його до благоустрою та впорядкування території міста. Акція проводилась міською студентською радою за підтримки управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

Вже традиційно участь в акції беруть студенти Білоцерківського медичного коледжу. В цьому році це були студенти ІІ та ІІІ курсу акушерського відділення, які під керівництвом викладачів фізичного виховання Коваленка О. М., Бочарова О.П., Літвяк А. В. прибирали від сміття правий берег р. Рось від дерев’яного мосту до вул. Залузької. Працювали дружно і злагоджено, з веселим настроєм, якому сприяла чудова тепла, весняна погода.

Адміністрація КВНЗ КОР «Білоцерківський медколедж» висловлює подяку студентам та викладачам, які брали участь у міській молодіжній екологічній акції – конкурсі «Чистий берег».