Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам акушерського відділення

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам акушерського відділення

25 січня в Будинку органної та камерної музики відбулися урочисті збори з нагоди випуску студентів акушерського відділення Білоцерківського медичного коледжу. На заході були присутні студенти-випускники, батьки, викладачі, почесні гості, серед яких: Антонюк Микола Анатолійович –  радник міського голови, Бігарі Наталія Володимирівна -  депутат Київської обласної ради, голова комісії охорони здоров’я, материнства і дитинства, Кошевич Тамара Степанівна – голова Білоцерківської міської профспілки працівників охорони здоров’я України та інші.

З вітальним словом до студентів-випускників звернувся директор коледжу Фуголь Володимир Васильович, який наголосив що людина має бути акушером від Бога, бо це дуже відповідальна професія, яку треба просто любити, постійно вчитися і прагнути вдосконалюватись. Саме акушери першими зустрічають нас у цьому світі. Це вони дивляться у схвильовані очі і сповіщають про таїнство народження, це вони, підкладаючи долоні, дарують світ. Це їх справа важлива та доленосна. Також Володимир Васильович подякував випускникам за успіхи у навчанні, участь у громадському житті коледжу і міста і побажав успіхів на ниві професійної діяльності. Багато теплих слів привітань і побажань прозвучало на адресу випускників і від почесних гостей заходу, батьків, представників адміністрації коледжу.

Найбільш урочистою і хвилюючою частиною свята стало вручення дипломів молодшого спеціаліста та складання Клятви випускниками. Своїх товаришів по навчанню прийшли привітати студенти молодших курсів акушерського відділення, які подарували випускникам і всім присутнім чудові, ліричні пісні.

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи коледжу ще раз вітають випускників акушерського відділення і бажають професійного зростання, життєвої наснаги і творчого неспокою. Нехай знання, отримані у коледжі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!