Людина починається з добра

Людина починається з добра

19 грудня відзначається одне з найбільших християнських свят – День святого Миколая. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників. За традицією, цього дня діти отримують подарунки, тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться у святого бути милосердними.

Щороку студенти Білоцерківського медичного коледжу проводять волонтерську акцію з нагоди Дня святого Миколая «Людина починається з добра», в ході якої приносять подарунки вихованцям дитячих будинків та інтернатів. Напередодні свята студенти медсестринського відділення завітали до школи-інтернату для дітей з розумовими вадами і вручили вихованцям солодкі подарунки і речі першої необхідності. А студенти фельдшерського відділення відвідали вихованців Будинку дитини, де вручили подарунки і кошти на придбання вакцини для дітей.

Адміністрація Білоцерківського медичного коледжу висловлює слова подяки усім студентам, які взяли участь у волонтерській акції і бажає, щоб той вогонь добра і милосердя, який палає в їхніх серцях, ніколи не згасав і допомагав дітям і далі вірити у доброго чарівника, що приходить з подарунками перед Днем святого Миколая.