Ім’я твоє – студент!

Ім’я твоє – студент!

17 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день студента. Студентські роки – найщасливіша пора у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Студентське життя…Шалене і безтурботне, веселе і незабутнє… Це перший крок у доросле життя, перша «5» в заліковій книжці, перший вдалий іспит, незабутні дні і безсонні ночі, нові знайомі, які стають найближчими друзями на все життя, перші досягнення та перемоги, це неймовірні емоції та незабутні враження та події.

Напередодні цього молодіжного свята в Білоцерківському медичному коледжі відбулася музично-розважальна програма «Ім’я твоє – студент». З вітальним словом та побажанням успіхів у навчанні і здійснення заповітних мрій до студентів звернулися директор коледжу Фуголь Володимир Васильович та голова студентського парламенту Голуб Ілля. А потім почалася концертна програма, під час якої у виконанні студентів звучали веселі пісні, жарти про студентське життя, виконувались запальні танці та  було проведено веселу вікторину. Захід не залишив байдужим нікого з присутніх.

Адміністрація Білоцерківського медичного коледжу, педагогічний колектив, вітають усіх студентів з Міжнародним днем студента. Хай щастить вам, студенти! Хай легко здаються сесії! Хай зустрічаються на дорозі знань тільки цікаві і добрі викладачі. І нехай з вами завжди живе відчуття молодості і щастя! Хорошого вам свята!