«А сотню уже зустріли небеса»

«А сотню уже зустріли небеса»

 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної сотні, в ході якого відбувається вшанування подвигу тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. 

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

 З нагоди цієї дати у Білоцерківському медичному коледжі відбулася лінійка-реквієм  «А сотню уже зустріли небеса»  в ході якої присутні згадали події Революції гідності, коли в центрі європейської столиці лилися кров і від куль снайперів гинули мирні люди. Скорботну картину доповнювали кадри тих трагічних подій та вірші, присвячені Героям Небесної сотні, які лунали у виконанні студентів. Про жертовний подвиг героїв та необхідність зберігати про них пам’ять у своїх виступах наголосили директор коледжу Фуголь Володимир Васильович та заступник директора з виховної роботи Хромченко Людмила Анатоліївна.

 Під час заходу відбулося вшанування також пам’яті українських воїнів, які загинули на сході України. Одним з них був випускник коледжу 2009 року Зінич Ігор, який загинув смертю героя 20 січня, захищаючи Донецький аеропорт. Його ім’я навічно буде вкарбоване в історію України, як одного з найкращих синів українського народу.

 Захід завершився хвилиною мовчання та запаленням символічних свічок пам’яті.

       Ми  віримо, що Небесна сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повіки опікуватися долею України, долею кожного з нас.