Дні української культури у коледжі

Дні української культури у коледжі

З 8 по 14 грудня 2014 року у коледжі проходили Дні української культури, в рамках яких відбулася традиційна виставка студентських творчих робіт декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Краса руками молодих»

 На виставці були представлені вишиті рушники, серветки, картини, вироби з бісеру, глини, тіста, паперу та ниток, а також велика кількість творів живопису. Кожне відділення оформляло свою експозицію, біля яких завжди було багато глядачів і поціновувачів, адже чудові творчі роботи студентів нікого не залишили байдужими.

Компетентним журі, до складу якого входили представники адміністрації коледжу, було визначено переможців. Ними стали: Шевчук Оксана (31ф), Кохановська Оксана (32ф), Мітлицька Аліна (32с), Кузьменчук Надія (23с), Ліхітченко Анастасія (33с) Єгорова Вікторія та Бойчук Вікторія (21с), Саєді Сардуї Тетяна(21а), Бондаренко Оксана (22ф). Роботи цих студентів будуть представлені на міській виставці-конкурсі у березні 2015 року.

Виставка творчих робіт ще раз засвідчила, які творчі і обдаровані студенти навчаються у Білоцерківському медичному коледжі і настільки багата на таланти українська земля.