Лінійка з нагоди Дня Героїв

Лінійка з нагоди Дня Героїв

23 травня в Україні відзначається День Героїв, який покликаний відродити героїчний дух минулих поколінь за допомогою яскравих прикладів лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, січових стрільців та вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН та воїнів АТО. Це свято стало символом величності духу та незборимості українців.

З цієї нагоди в Білоцерківському медичному коледжі відбулася лінійка «Герої не вмирають», на якій були присутні студенти, викладачі та співробітники коледжу. Присутні згадали усіх українських воїнів, які носять почесне звання Герой України але, нажаль, посмертно. Серед цих героїв і випускник коледжу, мужній кіборг Зінич Ігор, який загинув, обороняючи Донецький аеропорт.

Пам’ятати про загиблих героїв, робити все для того, щоб на українській землі припинилася і більше ніколи не розгоралася війна, закликав студентів директор коледжу Фуголь Володимир Васильович. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Герої не вмирають… Здається вони з небес дивляться за всім що відбувається на землі і щиро хочеться, щоб їх самопожертва була недаремною, а мрія про щасливу, процвітаючу Україну збулася!