День Європи у Білоцерківському медичному коледжі

День Європи у Білоцерківському медичному коледжі

19 травня в Україні з метою донести до українців національні надбання різних країн європейської цивілізації відзначається День Європи. Це свято є символом започаткування нової моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Саме цього дня ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію і те, що є найголовнішим – наше спільне майбутнє.

16 травня у Білоцерківському медичному коледжі відбувся виховний захід з нагоди Дня Європи «Європа – це дім, де живемо я іти», який підготували студенти фельдшерського відділення під керівництвом викладачів іноземної мови. Захід проходив у формі фестивалю європейських країн. Студенти підготували мультимедійну презентацію про історію, минуле та сучасне Європейського Союзу, провели віртуальну екскурсію  по країнам Євросоюзу. Цікавою і змістовною була вікторина «Про яку європейську країну йде мова?», активну участь в якій взяли присутні на заході. Бурхливими оплесками присутні зустрічали виступи студентів, у виконанні яких звучали пісні англійською, іспанською та французькою мовами, а також гумористичну сценку про веселого італійця.

Адміністрація медичного коледжу дякує студентам і викладачам, які підготували таке чудове свято, яке в черговий раз нагадало нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас, і, що ми – частина Європи.