Тривожні дзвони Чорнобиля

Тривожні дзвони Чорнобиля

Тривожні дзвони Чорнобиля

Щороку, у ці квітневі дні, увага як української так і світової громадськості прикута до трагічних подій, пов’язаних з Чорнобильською атомною електростанцією. Саме тут 26 квітня 1986 року сталася жахлива катастрофа – аварія, звістка про яку блискавично облетіла увесь світ. З того часу над Україною нависає привид чорнобильської біди, чорнобильського болю.

Чорнобиль…

Ти сьогодні відомий кожному…

Не ім’ям своїм, а бідою,

    Тією вулицею порожньою

     Понад прип’ятською водою.

Роковини аварії на Чорнобильській АЕС… Це – реквієм, це поминання всіх тих, кого вбив Чорнобиль, це преклоніння перед тими людьми, які живуть з чорнобильським болем у серці і у чиїх душах завжди будуть лунати тривожні дзвони Чорнобиля.

24 квітня у коледжі відбувся вечір-реквієм «Тривожні дзвони Чорнобиля» з нагоди роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Студенти, викладачі, співробітники коледжу, які були присутні на заході, повернулися думками у ту трагічну квітневу ніч. Зі сцени перед присутніми розгорнулася панорама самої аварії, подвигу героїв-пожежників, евакуації населення із зараженої зони та страшних наслідків цієї катастрофи. Із завмиранням у серці присутні слухали спогади директора коледжу – Фуголя В. В., який має статус учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і нагороджений медаллю « За мужність та честь, гуманізм і милосердя, добро і справедливість, за легендарний подвиг в ім’я спасіння людства планети Земля».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мужніх пожежників, які ціною власного життя відвернули біду та всіх, хто помер після трагедії внаслідок руйнівного впливу радіації. Протягом заходу лунали музичні твори на чорнобильську тематику у виконанні студентів 22а, 31ф, 21ф груп.

Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чужу помилку власним здоров’ям, життям. «Мирний атом» став для України і прилеглих земель гірше війни. Збитки від аварії на ЧАЕС доведеться відшкодовувати ще дуже довго.