Ми різні, але ми єдині!

Ми різні, але ми єдині!

Ми різні, але ми єдині!

У нас в коледжі навчаються студенти із різних областей України - Київської, Черкаської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано - Франківської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Луганської, Хмельницької, АР Крим, є студенти, які переїхали до України з Російської Федерації! Ми живемо дружною студентською родиною, нас об'єднує білий халат і одна мета - стати гарними медичними працівниками, щоб бути корисними людям!! Ми мріємо про мир, стабільність, щастя та достаток для своєї родини, для своєї країни! Ми проти війни, ми за мир та дружбу між людьми!!!

На передодні Великодня студенти Білоцерківського медичного коледжу  зібралися всі разом, щоб підняти над коледжем державний прапор України та заспівати Гімн нашої держави! З вітальним словом   виступив директор коледжу Фуголь Володимир Васильович – побажавши  всім  щастя та злагоди, висловивши переконання, що  все буде добре і  Україна  стане процвітаючою державою, але її   майбутнє залежить від  кожного із нас!

Ми відчули енергію один одного, гордість за те що ми разом і так має бути! Ми єдиний народ, єдина країна незалежно від того на якій мові розмовляємо і в якому куточку України живемо!