Акція-конкурс «Чистий берег»

Акція-конкурс «Чистий берег»

Міська молодіжна акція-конкурс «Чистий берег»

З приходом весни у нашому місті традиційно проводиться двомісячник благоустрою, в рамках якого відбувається ціла низка природоохоронних заходів по озелененню та благоустрою міста а саме: «Відродження дендропарку «Олександрія» - справа спільна», «Посади своє дерево», «Острову «Дитинство» - нашу турботу» та інші. У цих акціях активну участь бере шкільна та студентська молодь міста.

9 квітня 2014 року в місті відбулася щорічна міська молодіжна екологічна акція-конкурс – «Чистий берег» на краще впорядкування прибережної смуги річки Рось за участю студентів вищих навчальних закладів м. Біла Церква. У цьому заході Білоцерківський медичний коледж представляли студенти 22-ої фельдшерської групи. У ході акції студенти очистили від побутового сміття, гілок дерев та битого скла велику територію прибережної смуги в районі вулиць Партизанської та Водопійної.

Працювали добросовісно, злагоджено, завзято під керівництвом викладачів фізичного виховання Коваленка О.М., Літвяк А.В., Бочарова О.П. Найактивнішими учасниками акції були визнані Пащун Павло та Погорілий Антон, які отримали подяку від організаторів акції і будуть нагороджені Грамотами Відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

Проведення таких заходів, на нашу думку, сприяє не лише екологічному вихованню молоді, а й виховує у студентів почуття колективізму, злагоди, взаємодопомоги, розвиває уміння самостійно та ефективно працювати.