Акція з нагоди Дня єднання

Акція з нагоди Дня єднання

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає День єднання. У цей день українці піднімають Державний прапор і показують всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру.

16 лютого у КЗ КОР «Білоцерківський медичний фаховий коледж» відбулася акція з нагоди Дня єднання. І, хоча, коледж працює в умовах дистанційного навчання, викладачі і співробітники зібралися на урочистий захід.

Про важливість об’єднання українців перед загрозою військового вторгнення наголосив директор коледжу Фуголь Володимир Васильович. Він також зазначив, що Україна прагне жити в мирі і дружбі з усіма державами, що українці ніколи не зазіхали на чужі території, але і своєї землі нікому віддавати не збираються.

Заступник директора з виховної роботи Хромченко Людмила Анатоліївна у своєму виступі зазначила, що дуже важливо саме зараз показати усьому світові, що ми єдині, сильні, що ми готові боронити свою незалежність і територіальну цілісність, що сьогодні з гордістю кожен повинен сказати: «Я – українець!», « Я – українка!», Ми народилися українцями».

В урочистій обстановці було піднято Державний Прапор України і виконано Державний Гімн.

Слава Україні!