Новини

Подвиг медика

Подвиг медика

Ця розповідь про подвиг Героя-медика, випускника Білоцерківського медичного коледжу, який загинув 20 січня 2015 р. в терміналі Донецького аеропорту. Загинув, виконуючи свій професійний обов'язок, рятуючи поранених, нехтуючи власною безпекою, проявляючи неабияку мужність, героїзм і відвагу. Ім'я Героя - Зінич Ігор.

Відкриття стенду Героїв Небесної Сотні у коледжі.

Відкриття стенду Героїв Небесної Сотні у коледжі.

19 березня 2015 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулася лінійка з нагоди відкриття стенду Героїв Небесної Сотні, на якій були присутні студенти, викладачі, співробітники коледжу.

Нарада керівників навчальних закладів м.Білої Церкви

Нарада керівників  навчальних закладів  м.Білої Церкви

25 лютого 2015 року  у Білоцерківському медичному коледжі, відповідно до плану роботи Управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради,  під головуванням начальника  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  Петрика Ю.Ф., відбулася нарада керівників вищих і професійно-технічних навчальних закладів міста Білої Церкви на тему: «Моніторинг якості підготовки фахівців як складова системи управління навчальним закладом».

«А сотню уже зустріли небеса»

«А сотню уже зустріли небеса»

20 лютого у Білоцерківському медичному коледжі відбулася лінійка-реквієм  «А сотню уже зустріли небеса» 

Дні української культури у коледжі

Дні української культури у коледжі

З 8 по 14 грудня 2014 року у коледжі проходили Дні української культури, в рамках яких відбулася традиційна виставка студентських творчих робіт декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Краса руками молодих»

На лінії вогню

На лінії вогню

6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України, в ході якого громадськість вшановує мужніх захисників нашої країни та віддає данину шани і пам’яті тим, хто загинув у бою. Особливо це є актуальним саме зараз, коли Україна переживає нелегкі часи, боронячи свою незалежність і територіальну цілісність від підступного ворога.

70-річчя звільнення України

70-річчя звільнення України

28 жовтня 2014 року в України відзначали 70 років звільнення України від нацистських загарбників. Цього дня студенти, викладачі, співробітники коледжу зібралися разом, на подвір’ї коледжу, щоб згадати цю важливу подію в історії України, вшанувати пам'ять усіх, хто загинув за її свободу та незалежність, щоб ще раз заявити про своє прагнення до миру та спокою в нашій державі!

Похід на палієву гору

Похід на палієву гору

14 жовтня 2014 року, в День Покрови Пресвятої Богородиці, День народження українського козацького війська, 72-у річницю створення Української повстанської армії і та вже День захисника України, студенти Білоцерківського медичного коледжу здійснили похід на легендарну, овіяну подвигами козацькими, Палієву гору, що є найвищою точкою парку Олександрія, поряд із яким і знаходиться коледж.

«Сіячам розумного, доброго, вічного»

«Сіячам розумного, доброго, вічного»

2 жовтня 2014 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Вітальні газети, різнокольорові кульки, барвисті квіти і щирі, теплі посмішки студентів зустрічали викладачів і співробітників коледжу цього дня.

Поспішайте робити добро!

Поспішайте робити добро!

1 жовтня 2014 року студенти-волонтери 32ф групи, від імені всіх студентів фельдшерського та зуботехнічного відділень,  при підтримці міської організації Товариства Червоного Хреста України, провели акцію «Поспішайте робити добро».

За мир без тривог, сліз, горя

За мир без тривог, сліз, горя

19 вересня 2014 року у Білоцерківському медичному коледжі відбувся мітинг «За мир без тривог, сліз,горя» з нагоди Міжнародного дня миру. Усіх присутніх з наступаючим святом привітав директор коледжу – Фуголь Володимир Васильович, який наголосив на необхідності і важливості збереження миру для України, яка переживає складні часи, коли на сході країни ллється кров і гинуть люди.

Посвята у студенти Білоцерківського медичного коледжу

Посвята у студенти Білоцерківського медичного коледжу

1 вересня за традицією відзначається чудове і почесне свято – День знань, яке символізує початок нового навчального року. День знань відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, це свято молодості і надії, мудрості та натхнення.

Розпочала роботу Приймальна комісія

Розпочала роботу Приймальна комісія

щодня, крім неділі: з 9.00 до 17.00,

субота: з 9.00 до 13.00

Тел./факс:  (0456) 34-68-50

Тривожні дзвони Чорнобиля

Тривожні дзвони Чорнобиля

26 квітня 1986 року сталася жахлива катастрофа – аварія, звістка про яку блискавично облетіла увесь світ. З того часу над Україною нависає привид чорнобильської біди, чорнобильського болю.

<<  1 2 3 4 5 [67  >>