Новини

В єдності наша сила!

В єдності наша сила!

22 січня в Україні відзначається визначна подія – День Соборності України. Саме цього дня – 22 січня 1919 року в Києві на святково прибраній Софіївській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки.

Благодійна акція до Дня св. Миколая

Благодійна акція до Дня св. Миколая

19 грудня, у день св. Миколая, волонтерський загін медсестринського відділення «Милосердя» відвідав своїх підшефних - вихованців Білоцерківського дитячого будинку-інтернату. Студенти відділення на зібрані ними кошти приготували солодкі подарунки, різноманітні сюрпризи та закупили необхідні лікарські засоби.

Голодомор 1932-1933 років: Україна пам’ятає

Голодомор 1932-1933 років: Україна пам’ятає

25 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. Особливо трагічні наслідки мав штучний голод влаштований сталінським режимом у 1932-1933 роках.

Студентства дивна, весела пора

Студентства дивна, весела пора

17 листопада відзначається міжнародний день студента. Студентські роки – найщасливіша пора у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

День учителя

День учителя

Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаємо вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я та невичерпних творчих сил.

Хай завжди щедрою на сходи буде ваша освітянська нива!.

Ярмарка професій - 2017

Ярмарка професій - 2017

23 вересня у місті Біла Церква відбулась "Ярмарка професій - 2017".

Вітаємо переможницю конкурсу Мартинюк Любов!

Вітаємо  переможницю конкурсу  Мартинюк Любов!

Адміністрація Білоцерківського медичного коледжу та весь педагогічний та студентський колектив вітає переможницю конкурсу Мартинюк Любов!

Урочистості з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського відділень

Урочистості з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського  відділень

27 та 29 червня у Білоцерківському медичному коледжі відбулися Урочисті збори з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського відділень.

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

18 червня в Україні відзначається день медичного працівника. Це одне з не багатьох свят, яке не втратило свого значення за політичних або економічних мотивів. Медичний працівник – одна з найстародавніших професій, бо людина завжди, протягом тисячоліть потребувала медичної допомоги.

Молодь за здоровий спосіб життя

Молодь за здоровий спосіб життя

29 травня 2017 року у Білоцерківському медичному коледжі відбувся традиційний День здоров’я. Метою заходу була популяризація заняття спортом та пропаганда здорового способу життя, бо як відомо, здоров’я людини – найбільша соціальна цінність.

Волонтерська акція «Добро починається з тебе»

Волонтерська акція «Добро починається з тебе»

13 квітня 2017 року студенти – волонтери Білоцерківського медичного коледжу взяли участь у благодійній акції «Добро починається з тебе», яка проходила за сприяння міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Виставка-конкурс великодніх писанок

Виставка-конкурс великодніх писанок

Напередодні Великодня у Білоцерківському медичному коледжі відбулася традиційна виставка – конкурс «Писанковий вернісаж». Кожне відділення оформило експозицію, де були представлені різноманітні писанки, великодні кошики, вишиті рушники та серветки.

Краща сестра медична - 2017

Краща сестра медична - 2017

30.03.2017 року у  КВНЗ КОР «Білоцерківський медколедж», під керівництвом директора коледжу Фуголя В.В. відбувся щорічний конкурс професійної майстерності «Краща сестра медична» на медсестринському відділенні.

Просвітницька акція до Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом

Просвітницька акція до Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом

24 березня 2017 р.  студенти 32 групи  медсестринського   відділення Білоцерківського медичного коледжу  на вулиці Сквирське  шосе 230 (біля супермаркету «Сільпо») провели просвітницьку акцію  «Поборемо туберкульоз разом!».

Кобзарем його ми звемо

Кобзарем його ми звемо

На початку березня в Україні вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – світоча і духовного поводиря українського народу. Він був сином мужика, а став володарем у Царстві Духа. Він був кріпаком, а став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком, а вказав нові світлі і вольні шляхи професорам і книжним ученим.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>