Новини

Проводи зими

Проводи зими

17 лютого 2018 року у м. Біла Церква відбулася ціла низка заходів з нагоди проводів зими та святкування Масляної. Окрасою свята стали спортивні змагання серед студентів вищих навчальних закладів міста. Програма змагань складалася з перетягування канату, підняття гирі, стрибків на скакалці та козацьких розваг. .

День відкритих дверей 2018

День відкритих дверей 2018

31 березня, 21 квітня, 12 травня 2018 року об 11 годині КВНЗ КОР «Білоцерківський медколедж» запрошує батьків та учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та всіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ .

Випуск студентів акушерського відділення

Випуск студентів акушерського відділення

26 січня 2018 року у Білоцерківському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів акушерського відділення. Саме за покликом серця обрали вони одну з найгуманніших і благородніших професій у світі – професію акушера.

В єдності наша сила!

В єдності наша сила!

22 січня в Україні відзначається визначна подія – День Соборності України. Саме цього дня – 22 січня 1919 року в Києві на святково прибраній Софіївській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки.

Благодійна акція до Дня св. Миколая

Благодійна акція до Дня св. Миколая

19 грудня, у день св. Миколая, волонтерський загін медсестринського відділення «Милосердя» відвідав своїх підшефних - вихованців Білоцерківського дитячого будинку-інтернату. Студенти відділення на зібрані ними кошти приготували солодкі подарунки, різноманітні сюрпризи та закупили необхідні лікарські засоби.

Голодомор 1932-1933 років: Україна пам’ятає

Голодомор 1932-1933 років: Україна пам’ятає

25 листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. Особливо трагічні наслідки мав штучний голод влаштований сталінським режимом у 1932-1933 роках.

Студентства дивна, весела пора

Студентства дивна, весела пора

17 листопада відзначається міжнародний день студента. Студентські роки – найщасливіша пора у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

День учителя

День учителя

Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаємо вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я та невичерпних творчих сил.

Хай завжди щедрою на сходи буде ваша освітянська нива!.

Ярмарка професій - 2017

Ярмарка професій - 2017

23 вересня у місті Біла Церква відбулась "Ярмарка професій - 2017".

Вітаємо переможницю конкурсу Мартинюк Любов!

Вітаємо  переможницю конкурсу  Мартинюк Любов!

Адміністрація Білоцерківського медичного коледжу та весь педагогічний та студентський колектив вітає переможницю конкурсу Мартинюк Любов!

Урочистості з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського відділень

Урочистості з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського  відділень

27 та 29 червня у Білоцерківському медичному коледжі відбулися Урочисті збори з нагоди випуску студентів фельдшерського, зуботехнічного та медсестринського відділень.

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

18 червня в Україні відзначається день медичного працівника. Це одне з не багатьох свят, яке не втратило свого значення за політичних або економічних мотивів. Медичний працівник – одна з найстародавніших професій, бо людина завжди, протягом тисячоліть потребувала медичної допомоги.

Молодь за здоровий спосіб життя

Молодь за здоровий спосіб життя

29 травня 2017 року у Білоцерківському медичному коледжі відбувся традиційний День здоров’я. Метою заходу була популяризація заняття спортом та пропаганда здорового способу життя, бо як відомо, здоров’я людини – найбільша соціальна цінність.

Волонтерська акція «Добро починається з тебе»

Волонтерська акція «Добро починається з тебе»

13 квітня 2017 року студенти – волонтери Білоцерківського медичного коледжу взяли участь у благодійній акції «Добро починається з тебе», яка проходила за сприяння міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Виставка-конкурс великодніх писанок

Виставка-конкурс великодніх писанок

Напередодні Великодня у Білоцерківському медичному коледжі відбулася традиційна виставка – конкурс «Писанковий вернісаж». Кожне відділення оформило експозицію, де були представлені різноманітні писанки, великодні кошики, вишиті рушники та серветки.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>