Фуголь Володимир Васильович

Керівництво

Директор

Фуголь Володимир Васильович

Фуголь Володимир Васильович, викладач – методист вищої кваліфікаційної категорії, педагогічний стаж – 35 років. Закінчив у 1978 році Київський медичний інститут за спеціальністю «Гігієна, санітарія, епідеміологія» та отримав кваліфікацію «Лікар–гігієніст, епідеміолог». По завершенні навчання, був розподілений на роботу до Чорнобильського медичного училища, на посаду викладача анатомії. У 1979 році – призначений на посаду завідуючого практики.

У 1986 році, під час Чорнобильської трагедії тимчасово виконував обов’язки директора і був відповідальним за евакуацію Чорнобильського медичного училища на базу Макарівського медичного училища. Є ліквідатором ІІ-ї категорії аварії на ЧАЕС.

У вересні 1986 року направлений на роботу у Білоцерківське медичне училище викладачем. У 1987 році призначений на посаду заступника директора з навчально – виховної роботи.

З листопада 2009 року призначений на посаду директора КВНЗ «Білоцерківський медичний коледж».

Нагороджений:

Почесною грамотою Міністерством охорони здоров’я України,«За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм», 2011 рік.

Почесною грамотою Головним управлінням охорони здоров’я КОДА за «Багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки», 2011 рік.

Медаллю Всеукраїнською громадською організацією «Союз Чорнобиль України» за «Мужність та честь, гуманність і милосердя, добро і справедливість, за легендарний подвиг в ім’я спасіння людства», 2011 рік.